MEGLED AYDINLATMA İTHALAT İHRACAT SAN TİC LTD. ŞTİ

2015 yılında kurulan MEGLED AYDINLATMA İTHALAT İHRACAT SAN TİC LTD. ŞTİ. Endüstriyel Led Aydınlatma Ürünleri ithalatı yapan ve ürünleri doğrudan tüketiciye ulaştıran bir şirkettir.

MEGLED Aydınlatma, üretimini yurt dışında gerçekleştirdiği ürünleri ile, yüksek aydınlatma performanslı, fark edilir enerji tasarruflu, sahaya kolayca uygulanabilen, hızlıca tedarik edilebilen, uygun fiyatlı çözümler sunmayı ve satış sonrası desteği ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı ilke edinmektedir.

Yurt dışında,  konusunda uzman partnerleri ile birlikte, tasarım ve malzeme seçiminden başlayarak, üretimin her adımını kontrol etmektedir. Işık ve performans testlerinden geçen ürünleri  sertifikalı olarak Türkiye’ye sevkiyatını yapmaktadır. MEGLED bu faaliyetinin yanı sıra, müşterilerimizden gelen özel üretim taleplerine de çözüm sunmaktadır.

Son yıllarda giderek artan fiyat rekabeti, ithalatçı firmaları çok ucuz ürünleri ithal etmeye zorlamakta ve piyasada amansız bir fiyat rekabeti yaşanmaktadır. Ucuz ve kalitesiz ürünlerle son kullanıcı zor durumda kalmaktadır. Bu sebepten dolayı MEGLED Aydınlatma, kalite ve standartlardan ödün vermeyen, sektörün gelecekteki yönünü belirleyen ve her zaman tercih edilen marka haline gelme amacı ile ilerlemektedir.

Endüstriyel LED Aydınlatmada çözüm ortağınız...